Zabezpečovací technika

Firma ALSYMON, s.r.o. byla založena v roce 1996 transformací Konsorcia ALSYMON, které vzniklo již v roce 1991 jako firma poskytující všestranné služby v oblasti zabezpečovací techniky. Společnost se od svého založení, kdy rozšířila své působení o poskytování servisních služeb při opravách a modernizacích obráběcích strojů a NC strojů, věnuje řešení problému v oblasti opravárenské a bezpečnostní techniky a usiluje tak o udržení statutu moderní a dynamicky se rozvíjející servisní a montážní firmy.

V daných oblastech poskytuje služby v maximálním rozsahu systémem: Návrh technického řešení – projekt – dodávka – instalace – servis s cílem dodávky díla k zákazníkovi tzv. ” na klíč” a optimalizovat tak konečnou cenu, vytvořit nadčasové řešení spořící maximálně budoucí náklady a navázat trvalý vztah se zákazníkem se zaměřením na operativní záruční a pozáruční servis.

Naším cílem je spokojený zákazník, který hrál, hraje a bude hrát v zaměření firmy ALSYMON s.r.o. prvořadou roli.

Každý den usiluje zkušený tým bezmála třiceti odborníků – zaměstnanců firmy spolu s dalšími externími partnery o dosažení vytýčených cílů naší společnosti.

CO NABÍZÍME

Rychlou a odbornou pomoc s komplexními službami při řešení problémů zákazníků z celé České republiky

Nejsme pouhým dodavatelem služeb a zařízení, ale opravdovým partnerem

Váš objekt zabezpečíme na Vaše přání zabezpečovacím systémem, který nejlépe vyhovuje jak Vašim potřebám tak nutnému stupni zabezpečení.

Na dodané komponenty vystaveny certifikáty TESTALARM, TREZORTEST a NBÚ.

    • Poradenství a konzultace


- A +