Warning: Declaration of Quick_Count_List_Table::prepare_items($start_timestamp, $end_timestamp) should be compatible with WP_List_Table::prepare_items() in /data/web/virtuals/69360/virtual/www/wp-content/plugins/quick-count/class-quick-count-list-table.php on line 6
 CCTV – kamerové a monitorovací systémy | Alsymon s.r.o.

CCTV – kamerové a monitorovací systémy

Dodávka, montáž, projekt, servis

Kamerové systémy jsou určeny pro sledování a kontrolu libovolných vnějších a vnitřních prostorů (parkoviště, vjezdy, vstupy, výrobní prostory, prodejny atd.)

V současné době je na trhu široký sortiment komponentů pro monitorovací systémy v černobílém i barevném snímání obrazu. Kamerové systémy lze tak libovolně sestavovat a rozšiřovat dle požadavků zákazníka. Další možností jsou IP kamery, které lze jednoduše instalovat připojením do podnikové PC sítě. Tím se šetří náklady na instalaci a čas montáže se výrazně zkrátí.

Vybírat se dá z webových kamer, megových kamer, nebo klasických IP. Klesající cena videokamer a jejich příslušenství vychází vstříc i osobním bezpečnostním požadavkům veřejnosti. Pro tuto oblast se nabízí sortiment systému videovrátný, který umožní kromě hlasové komunikace a ovládání elektrického vrátného také vidět příchozího.

VIDĚT A NEBÝT VIDĚN !


- A +